Keistas širdžių susiburimas

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tauškalių upė


    Inkognito -pokštininkui 2016 m. gegužės 27 d., penktadienis, 09:05:01

    Oropilis
    Oropilis
    Admin


    Pranešimų skaičius : 219
    Join date : 2014-10-19

    Inkognito -pokštininkui 2016 m. gegužės 27 d., penktadienis, 09:05:01 Empty Inkognito -pokštininkui 2016 m. gegužės 27 d., penktadienis, 09:05:01

    Rašyti by Oropilis 2016-05-27, 07:52

    Prie mokyklos durų nepalanki terpė tokiems pokalbiams.
    Inkognito -pokštininkui 2016 m. gegužės 27 d., penktadienis, 09:05:01
    Mes su Jiečiu dviese buvo me du kartus meete pas rsa,jis tuo metu taip vadinosi ir jo darbo kabinetas buvo Vilniuje- atsiemnu kad naujame pastate -dangoraižyje. Vieną karta važiavome trise aš Jietis ir Tautvida ir susitikome žemai to pastato kavinukėje kur šnekučiavomės daugiau nei valandą. Evaldas dabar drįsta man į akis meluoti kad toks rsa neegzistavo. juk yra liudininkai Jietis ir Tautvida,ne aš vienas. Pirma kart važiavome prieš naujus metus su mano mašina o kita karta važiavome dviese su Jiečio mašina. Ir rsa ir dabar vadinamas Nohobo yra tas pats žmogus,tik nesuprantu kodėl čia visi mulkinami?

    Pats rašei nohobais vadinami, žmonės pririšti prie savo lopšinio pasaulio.
    rsa niekada nekaitaliojo savo vardo. Ir pirmoji tave perspėjo, kad taip mulkina tave kiti.
    Ji seniai atsisveikino, buvo perkelta į kitą pasaulį.
    Nemačiau Evaldo LXVI iš vis meluojančio. Kiek žinau, jis tokių dalykų nerašinėjo. Nebent galėjo tai būti jo svarstymų pasekmė bei neteisinga išvada. Tada būtų paprasčiausia netiesa, o ne melas.

      Dabar yra 2024-04-28, 22:01