Keistas širdžių susiburimas

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tauškalių upė


    Balti taškai, nedideli debesėliai

    Oropilis
    Oropilis
    Admin


    Pranešimų skaičius : 219
    Join date : 2014-10-19

    Balti taškai, nedideli debesėliai Empty Balti taškai, nedideli debesėliai

    Rašyti by Oropilis 2014-10-25, 17:26

    Žemėje paprastai jų niekas net nepastebi. Aš pats juos pastebėjau visai atsitiktinai, befilmuodamas reklaminį balioną-rutulį, kurį iš pradžių palaikiau NSO. Kai užsipildė fotoaparato atmintis...
    Mane užkalbino praeivė, jį klausė, ar ten lėktuvas. Ji žiūrėjo kažkur kitur, ne į rutulį.  Bet aš vis gi pažvelgiau atgal į rutulį, ten judėjo mažas debesėlis, tarsi, iššokęs iš už rutulio ir jis judėjo nelabai greitai, sukta trajektorija.  Iš tikrųjų, gal ten koks sudėtingesnis judėjimas buvo, aš labai neilgai į jį žiūrėjau. Virš savo galvos pamačiau nedidelį objektą su neproporcingai dideliais sparnais, kad jau beveik galėtum jį palaikyti kryžiumi, jis buvo šviesiai baltas. Tuo metu vietoj balto   debesėlio pamačiau taip pat šviesiai baltą taškelį, kuris judėjo kažkur į apačią.
    Praeivei pasakiau, kad mano dėmesį buvo patraukęs rutulys, o jį sakė, kad pro ten eina kasdien ir tą rutulį jau  tūkstantį kartų jau buvo mačiusi ir jis visai jai neįdomus, kas kita tas niekada nematytas objektas. Kaip minėjau mano akys nėra kaip erelio, nors šiaip nesiskundžiu savo regėjimu ir man jo paprastai pakanka, tačiau nesu tikras ar praeivė nematė dar kokio kito objekto. Aš žiūrėjau į savo kryželį ir tik pastebėjau, kad nebuvo jokio garso ir suabejojau, ar tai lėktuvas.
    Stengiausi, kuo nuosekliau viską papasakoti, tačiau, kai praeivė kalbino ir stengėsi kažkur nukreipti mano dėmesį, o aš ir ten, ir ten, ir ten žiūrėjau per labai trumpą laiką, ir tuo pat metu palaikiau dialogą su praeive, tai gal ką ir sumaišiau ‒ seką ar tvarką, ar kažką ne taip suvokiau.<..>
    (Čia pats save pacitavau iš anomalijos forumo.)

    Kokie tie taškai gali būti nepastebimi, galime pamatyti nuotraukoje
    Balti taškai, nedideli debesėliai Maluns10
    Šią nuotrauką įdėjęs Vytautas balto taškelio ant malūnsparnio korpuso net nepastebėjo, nors ją įdėmiai buvo tyrinėjęs:
    Prisipažinsiu taškelio kol nepasakei nepastebėjau, nors bado akis. Bet tai lyg padažyta natūraliai. Bendrai tai pasididinus kairėje pusėje matosi plaukeliai, o viršuje lietaus lašai.

    Įdomi debesėlių veikla užfiksuota šiame Steiblio atrastame filmuke:


    Po tais debesėliais galėtų slėptis balti taškai. Vėl save pacituosiu:
    Prieš skubant ką nors racionaliai paaiškinti, pirma reiktų aiškiai suvokti ką matome.

    Aš ką matau, tai kažkokie debesėliai vis plaukia ir plaukia į apatinę lentiną. Kai pirmasis debesėlis pasiekė tikslą, antroje lentynoje vienas butelis apsivertė, o kitas nulėkė ant žemės ir sudūžo, išliedamas tūrinį. Tos balos kaip ir nėra prasmės raudonai apibraukti, o iš bet kokios nuotraukos nieko nesuprasi,  kol nepamatysi judančius debesėlius filmuotoje medžiagoje.

    Pastebėjus atidžiau apie 1:28 yra ir grįžimas atgal iš lentynos į tą šviesesnį plotą ant grindų. Ir plaukimas vis gi su pagreičiais, kas debesėliams visai būtų nebūdinga. Gal po maskuotę - dirbtinę ar natūralią iš tikro slepiasi protingi padarai? Vaiduokliai? Vaiduokliai paprastai asocijuojami su mirusiais žmonėmis, kurių čia manau nėra. Prisiminęs savo istoriją,  manau, kad po tais debesėliai gali slėptis balti taškai. Filmuotoje medžiagoje užfiksuota kažkas panašaus į šviesos pliūpsnius debesėliuose. Vienas ypač ryškus prieš padarant netvarką antroje lentynoje.

    Keliaujant tarp žvaigždžių visai logiška būtų sustumti savo laivus į tokius taškus, tada lakstant dideliais greičiais gal nebūtų baisios pakeliui pasitaikančios kosminės šiukšlės, jokios trinties tikriausiai visai neliktų ir gal dar kokių privalumų atsirastų, gal kokie Einšteino išmąstyti teoriniai apribojimai su šviesos greičiu nebegaliotų? Akivaizdus minusas būtų pakliūti į tokią techniškai atsilikusią planetą kaip mūsų, kurioje niekas net nesuprastų kaip jiems padėti iš tos taškinės būsenos išeiti, jei jie to norėtų.  Nors mums būtų problema iš vis juos pastebėti ir pripažinti faktą kad taip gali būti.

      Dabar yra 2024-05-14, 20:57