Keistas širdžių susiburimas

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tauškalių upė


    Serpo projektas

    Oropilis
    Oropilis
    Admin


    Pranešimų skaičius : 219
    Join date : 2014-10-19

    Serpo projektas Empty Serpo projektas

    Rašyti by Oropilis 2015-09-15, 06:42

    Džiaugiuosi, kad kais kas iš „Meškos ausies“ atkeliavo į www.nso.lt
    http://www.nso.lt/serpo/index.html
    Ten yra ne tik neįtikėtinos žinios apie amerikiečių kareivių apsikeitimo programą su ateiviais iš Tinklelio Zetos, bet ir įdomus, mano galva, surinktas miegaliaus - Sleeper pasakojimas, bei policijos nušauto Kuperio pristatymas.

    Šiek tiek apie pačią „Meškos ausį“.
    Kai buvau kaip ir išguitas iš merdinčio „Gyvo sapno“ iš rsa išsiprašiau smėlio dėžę, kurioje įkūriau „Meškos ausį“. Gan neblogai viskas ten buvo, bet kartą kažkaip gal per automatinio slaptažodžio pakeitimo galimybę buvo kažkaip užblokavę man prisijungimą prie svetainės. Iš tikro gal ir nebeviltiška padėtis buvo bet kai nesupratau kas vyksta, o sėdėti ginantis per kiaurą naktį kažkaip pabodo. Kam ilgiau užteks kantrybės žaisti tuos kvailus žaidimus? Nemaniau, kad tai labai pavojinga – viską palikti kaip yra. Vis gi ant rytojaus reikėjo į darbą.
    O kitą dieną, kaip supratau, mano vardu buvo prirašę labai daug šiukšlių,– serveris skirtas visai ne mano svetainiukei, gal nebegalėjo dirbti, nes buvo atmintis užpildyta visokių šiukšlių. Iš tikro ryšys su rsa buvo kaip ir nutrūkęs. Pats nušalintas negražiu būdu...
    Buvo atsiradęs kažkoks slidus geradarys, kuris visada šneka labai aptakiai, vien dėl to man jis nepatiko. Gal ten ir daug mano darbo buvo įdėta. Gal ir įdomu būtų, ką pavartyti. Kažkada pasiūliau ištrinti mano nuomone kažką visai nereikalingo, tai tas slidus geradarys mūrų stojo, kad nieko negalima pakeisti – jam ten vos ne muziejus. Gal ir dabar gal yra kur jis pasileidęs tai kas liko iš „Meškos ausies“, tik jam gal įdomiau šunys ir jų veislės.

      Similar topics

      -

      Dabar yra 2024-05-14, 05:50