Keistas širdžių susiburimas

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tauškalių upė


    2015 metų vasarą-ruduo mano pačio rašinėjimai iš ten. (pirmas pratęsimas)

    Oropilis
    Oropilis
    Admin


    Pranešimų skaičius : 219
    Join date : 2014-10-19

    2015 metų vasarą-ruduo mano pačio rašinėjimai iš ten. (pirmas pratęsimas) Empty Re: 2015 metų vasarą-ruduo mano pačio rašinėjimai iš ten. (pirmas pratęsimas)

    Rašyti by Oropilis 2015-09-14, 08:19

    Oropilis 2015 m. liepos 13 d., pirmadienis, 18:52:21
    Ir šiaip atskleisiu mažytę paslaptį, yra paplitusi tokia viešai nesakoma nuomonė tarp vadovų (tiek verslo, tiek valstybinių įmonių): „pinigai gadina darbuotojus“. Patys pagalvokite kodėl? Ir ką daryti, kad ji pasikeistų?
    Oropilis
    Oropilis
    Admin


    Pranešimų skaičius : 219
    Join date : 2014-10-19

    2015 metų vasarą-ruduo mano pačio rašinėjimai iš ten. (pirmas pratęsimas) Empty Re: 2015 metų vasarą-ruduo mano pačio rašinėjimai iš ten. (pirmas pratęsimas)

    Rašyti by Oropilis 2015-09-14, 08:18

    Oropilis 2015 m. liepos 13 d., pirmadienis, 18:39:55
    Visokių nelaimių atvejams, net gal ir nesėkmingiems gimimams, gal galėtų būti kažkas panašaus į draudimą – savitarpio pagalbos ne pelno siekiančios draugijos. Kredito unijos gal galėtų būti tokių pavyzdžiu. Bet ten gal nenorėtų jau priėjusių liepto galą priimti, ar iš kitos pusės gali visai nepatiktų jų pagalba (pvz. egzistuoja baimė, kad į globos namus pakliuvusius mūsų senukus anksčiau laiko numarina, kad atlaisvinti vietą kitiems). Geriau tokius reikalus patikėti valstybei. Kai pinigais per stipriai kvepia, žmogus gali labai greitai nužmogėti.
    Bet apie tai reiktų kalbėti su oriais piliečiais, pakilusiais nuo kelių, ar pasipiktinusiais, prisidengusiais teisybės skraiste, po kuria gali slėptis ne tik pavyduoliai, gali ir tokie, kurie kas antra diena važinėdavo prie seimo (kai Vilniuje tankų buvom susilaukę) ir kuriems tikrai nepatinka, kaip tvarkomasi pas mus: kai visokie savivaliautojai (pasijutę nebaudžiamais) peržengia visas ribas ir elgiasi su žmonėmis kaip su šiukšlėmis ar avimis, kurias galima kirpti ir kirpti. Viens toks ir čia pasireiškė, jo žinutė:
    2015 m. liepos 12 d., sekmadienis, 21:48:12 Vergais gimę, vergais ir mirsit.
    Man labai nepatinka, matyti besižeminančius elgetas ir klupančius žmones. Mes ne ponų valstybė. Nėra pas mus ponų, netikiu kad lietuviams patinka juos vaidinti. Ir patiems nėra ko į tas dulkes sukristi. Galima ir kitaip praeivio pagalbos paprašyti nesižeminant, kaip kokiam šuniui, atsistojusiam ant dviejų kojų laukti apdovanojimo. Ir šiaip, kai girdėjęs apie elgetas miijonierius Vilniuje, visai nesinori netyčia tokio "verslo" paremti.
    Oropilis
    Oropilis
    Admin


    Pranešimų skaičius : 219
    Join date : 2014-10-19

    2015 metų vasarą-ruduo mano pačio rašinėjimai iš ten. (pirmas pratęsimas) Empty 2015 metų vasarą-ruduo mano pačio rašinėjimai iš ten. (pirmas pratęsimas)

    Rašyti by Oropilis 2015-09-14, 08:16

    Oropilis 2015 m. liepos 13 d., pirmadienis, 18:09:29
    Mano būtų toks patarimas, kai siūlo du pasirinkimus ir abu nepatinka, esate verčiamas rinkti iš dviejų blogybių mažesnę. Galite pasiteirauti ar nėra kokio trečio pasirinkimo,– gal kaip Inkognito atveju – būti paliktiems Mėnulio paviršiuje ar kokios nors kitokios, ne tokios drąstiškos.

    Sponsored content


    2015 metų vasarą-ruduo mano pačio rašinėjimai iš ten. (pirmas pratęsimas) Empty Re: 2015 metų vasarą-ruduo mano pačio rašinėjimai iš ten. (pirmas pratęsimas)

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra 2024-05-14, 00:43