Keistas širdžių susiburimas

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tauškalių upė


    2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas)

    Oropilis
    Oropilis
    Admin


    Pranešimų skaičius : 219
    Join date : 2014-10-19

    2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas) Empty Re: 2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas)

    Rašyti by Oropilis 2015-09-14, 16:07

    Inkognitai 2015 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis, 19:47:08
    Tu prisimeni šviesiąja, tau žinomą savo gyvenimo istorija, o jie gal iš tamsos iškapstė tau nežinomą tamsiąją – kokie karai dėjosi po tavo sielos grindimis. Šiaip tikrai ir pats kaip koks meškinas visus išrūšiavau – pats neprisėsiu prie kompiuterio tris dienas, nes peržengiau visas ribas. Viso gero bent trims dienoms. Oropilis
    Oropilis
    Oropilis
    Admin


    Pranešimų skaičius : 219
    Join date : 2014-10-19

    2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas) Empty Re: 2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas)

    Rašyti by Oropilis 2015-09-14, 16:06

    oropilis 2015 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis, 19:38:38
    Aplamai mokyklose stenkitės kuo mažiau vartoti tarptautinių žodžių, (jie labai painioja mintis) verčiau vaikus mokinkite lotynų ar senovės graikų kalbos. Taip žymiai didesnę paslaugą padarytumėt jaunąjai kartai.
    Oropilis
    Oropilis
    Admin


    Pranešimų skaičius : 219
    Join date : 2014-10-19

    2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas) Empty Re: 2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas)

    Rašyti by Oropilis 2015-09-14, 16:04

    oropilis 2015 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis, 19:28:27
    Inkognito, mielas žmogau, pailsėk ir nusiramink. Bent kokias 3 dienas net neprisėsk prie kompiuterio nereikia čia aštrinti aplinkybių. Aš nepalaikysiu tavęs kovoje paliaubų metu. Reiktų pagalvoti apie kritusias avis, bet regis vis gi jie galvoja apie savus ir bent vieną išgelbėjo. Tačiau, kanabalizmą moksliškai su nuotraukomis tyrinėjančiam anomalijos tinklapiui, gal reiktų pagalvoti apie kritusią mergaitę Šiauliuose. To dar nėra buvę kad dvi mokslo draugės nužudžiusios trečiąją supjaustytų į smulkiausius gabalėlius. Kai mes tokie jautrūs, labai greitai sveikam žmogui stogai gali nuvažiuoti, ypač kai įperšamos savos nuomonės, kada tikrai jau nebeaiškų ar spalva mėlyna, ar žalia. Reiktų jau sekti ir saugoti tokius žmones, kad degant raudonai šviesai nepalystų po traukiniu, o ne ieškoti daugiau galimų aukų ir didinti tokią bandą.
    Kad stogas nuvažiuoja dar nebėda. Aš su nuvažiavusiu stogų nesuprasčiau kaip galima nužudyti žmogų, kad ir įsėdusį iki gyvo kaulo o iš kito pusės reiktų gelbėti ypatingai svarbią asmenybę. Tiesiog reikia patiems sau jums pripažinti, kad mokslas yra tamsa jūsų pačių sieloms. Nors ir pasirinkus tokį gyvenimo būdą, galima išlikti žmonėmis ir laikytis bent kokios vienos elgesio taisyklės. Jau patys ją sau susigalvokite. Ar laikykitės duotų priesaikų, kaip gydytojai Hipokrato priesaikos.
    Oropilis
    Oropilis
    Admin


    Pranešimų skaičius : 219
    Join date : 2014-10-19

    2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas) Empty Re: 2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas)

    Rašyti by Oropilis 2015-09-14, 16:01

    oropilis 2015 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis, 17:59:36
    Tyrimų objektui, nedaryk iš gyvų žmonių tyrimo objekto, toks mano patarimas būtų. Tau verčiau iš čia išeiti, nėra ko mūsų čia visų kiršinti, aš net nevargau ir neskaičiau tos jūsų rašliavos iki galo. Savo štabe tokiomis žiniomis dalinkitės. Nors mano nuomone jūsų vieta kalėjimuose, yra asmens duomenų apsaugos įstatymas, keliems žmonėms sugadinot gyvenimus aš net nesiruošiu skaičiuoti, visos kritusios avis tai jūsų kaltė, jūs kalti kad jas įtraukėt ten kur nereikėjo ir po to jų neapsaugojote. Aš negrasinu, o tik primenu, kokioje šalyje jūs gyvenate.
    Oropilis
    Oropilis
    Admin


    Pranešimų skaičius : 219
    Join date : 2014-10-19

    2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas) Empty Re: 2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas)

    Rašyti by Oropilis 2015-09-14, 15:59

    oropilis 2015 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis, 17:46:51
    Atsakysiu taip: aš niekada nebuvau beprotis. Kelis kartus buvau šiek tiek praradęs tikrovės jausmą. Tiksliau, tikrovės suvokimas smarkiai išsiplėsdavo, bet su tavimi Inkognito tai niekaip nesusiję, dėl to esi visiškai nekaltas. Man tai buvo keista, labai liūdna nors ir įdomi patirtis, ten tikrai nosių neverta kišti, nebent turėtumėte kokį labai didelį, kilnų tikslą ir tai verčiau to patiems nesidaryti narkotikų ar kokių kvaišalų: grybukų, žolės ar ratų pagalba, kurių beje aš niekada nevartojau. Man niekada nereikėjo jokių vaistų, kad tas tikrovės suvokimas susiaurėtų užtenka tik labai gerai išsimiegoti. Kokios 3 dienos būtų pats tas.
    Tik tose ligoninėse, kaip kareivinėse, neduoda gerai išsimiegoti pelėdžiukams. Nepatogios, aplūžusios lovos, anksti varo gulti, dar anksčiau verčia keltis.
    Oropilis
    Oropilis
    Admin


    Pranešimų skaičius : 219
    Join date : 2014-10-19

    2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas) Empty Re: 2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas)

    Rašyti by Oropilis 2015-09-14, 15:56

    oropilis 2015 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis, 16:00:04
    Inkognito, tu ir galėtum apsiraminti. Yra labai daug žmonių, kurie nelabai supranta tavo kovų ir gal atsitiktinai su tokia savo stora odą, atsiradusią po daugybės žodinių kovų, esi nuteikęs prieš save ne vieną. Gal pagaliau subrendome visi pokalbiui, o ne vienas kitam „reguliuoti“ smegenis. Man atrodo jie su tavimi mokosi to vadinamo neurolingvistinio programavimo pagrindų, nereiktų būti tokiam jiems paslaugiam ir padėti jiems rinktis avių kaimenės, galėtum po truputį grįžinėti iš padugnės aukštyn. Daug maloniau su tavimi būtų visiems bendrauti. Gal net pavyktų avis iš tų vilkų nasrų ištraukti, o ne siųsti vargšėms avims prakeiksmus. Tokį ginklą verčiau naudotų moteris ir tik kraštutiniu atveju.
    Oropilis
    Oropilis
    Admin


    Pranešimų skaičius : 219
    Join date : 2014-10-19

    2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas) Empty Re: 2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas)

    Rašyti by Oropilis 2015-09-14, 15:54

    oropilis 2015 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis, 15:40:10
    Aš dar ir kaip abo bei pokštininkas galiu pasakyti, kad niekada nebuvau susipykęs su inkognito. Jis manęs nepuola ir nereikia manęs nuo inkognito ginti. Čia buvo atvirkščiai, buvo radęs vienas kuriam buvo reikalingas išskirtinis Inkognito dėmesys, ir aš būdamas čia jam trukdžiau. Ir ką gi Inkognito pakvietė mane pasilikti.
    Kai nesipešam ir nesityčiojame vieni iš kitų visi jūs galite būti čia laukiami. Tik šis forumas nepritaikytas antplūdžiui lankytojų.
    Oropilis
    Oropilis
    Admin


    Pranešimų skaičius : 219
    Join date : 2014-10-19

    2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas) Empty Re: 2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas)

    Rašyti by Oropilis 2015-09-14, 15:52

    oropilis 2015 m. rugpjūčio 13 d., ketvirtadienis, 07:28:41
    Čia tam „pliusui nuo paragrafo“, kai žinau nuo ko viskas prasidėjo ir koks Inkognito iš pradžių ir koks tapo nusileidęs iki padugnių lygio. Jums tai, žinoma, nesvarbu jo savijauta ir kaip jis jaučiasi „vienas prieš visus“. Pats ar nesijauti kaltas dėl to vaikino – jis kaip suprantu iš jūsų šutvės. Net nežinau kaip jus pavadinti skeptikais ar dar kokiais niekšais primetančiais visiems kitiems kaip reikia mąstyti. Sunku suprasti, kas jus ar kokie mokslininkai fundamentalistai ar ekstremistai ar šiaip kokie religiniai fanatikai? Neva turite laiko ir galite pasidalinti darbu: viską sugromuliuoti įvertinti ir surūšiuoti, sukramtyti ir kitiems jūsų iššiktą rezultatą pakišti ir lai nedrįstą kas iš mūsų suabejoti ir nevalgyti jūsų patiekalų, net jei kokia jūsų smarvė mums nepatiktų, neturėtume drįsti to net parodyti... Neturite jokio autoriteto ar mokšiškumo tai padaryti. Mes nesame jūsų nuosavybė. Geriau kai galvos švarios, o atsiprašant ne jūsų prišiktos.
    Tas paragrafas lygtais jau net skundėsi dėl inkognito persekiojimo, o jūs patys gi jį persekiojote. Jūsų čia netrūko ir jūsų žodžiavimosi čia visai nereikia. Turite savo smėlio dėžes ten ir sėdėkite. Nebūtina visas smėlio dėžes pagal jūsų kurpali perdaryti.
    Oropilis
    Oropilis
    Admin


    Pranešimų skaičius : 219
    Join date : 2014-10-19

    2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas) Empty Re: 2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas)

    Rašyti by Oropilis 2015-09-14, 15:49

    oropilis 2015 m. rugpjūčio 12 d., trečiadienis, 22:03:02
    Paantrinęs nuorodą, perspėjau dėl anglų kalbos. Pasirodo yra geras vertimas į rusų kalba: soyuzniki.org (apie laisvę antra ataskaita)
    Oropilis
    Oropilis
    Admin


    Pranešimų skaičius : 219
    Join date : 2014-10-19

    2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas) Empty Re: 2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas)

    Rašyti by Oropilis 2015-09-14, 15:49

    oropilis 2015 m. rugpjūčio 12 d., trečiadienis, 19:08:21
    Inkognitai, rankas dar anksti nuleisti. Tik būk malonus manęs neįtrauk į savo karus su skruzdėlėmis. Žydai bent turi numatę kažkokį veiksmų planą, „kai pasaulis mūsų pačių rankomis beveik sugriautas“ (pagal jų planą) „ir visi nežinos ką daryti, visi būsime priversti kartu jį gelbėti ir suprasti, kad savanaudžiais yra blogai būti“. Ką padarysi, jie užstrigę laike.
    O tu tai atsarginio numatyto veiksmų plano nesi numatęs. Tiesiog pamiršk tas skruzdes ir jų daugiau neminėk.
    Tas mano minėtas kareivis, pats tarakonus valgė kažkur vienas miškuose. Kai amerikiečius kariškius moko išgyventi bet kokiomis sąlygomis ir valgyti visokius mūsų akimis nevalgomus padarus, gal ir nieko nuostabaus, kad taip nutiko.
    Oropilis
    Oropilis
    Admin


    Pranešimų skaičius : 219
    Join date : 2014-10-19

    2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas) Empty Re: 2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas)

    Rašyti by Oropilis 2015-09-14, 15:47

    oropilis 2015 m. rugpjūčio 12 d., trečiadienis, 18:55:45
    Aš tai nežinau, kaip į visą tai pažiūrėti, Toks pernelyg įkyrus dėmėsis gali nepatikti. Ir būti nuosavybe kažkas nesuprantamo. Sielas parduoti ar širdis tarsi įmanoma, tik pasakose tokiems žmonėms viskas nelaimingai baigiasi.
    Oropilis
    Oropilis
    Admin


    Pranešimų skaičius : 219
    Join date : 2014-10-19

    2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas) Empty Re: 2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas)

    Rašyti by Oropilis 2015-09-14, 15:46

    oropilis 2015 m. rugpjūčio 12 d., trečiadienis, 17:59:06
    Anglų kalboje žodis protect – saugoti. Kai kurios buvusios kolonijinės valstybes lygtais turi tokį statusą, Turim ir gerą kandidatę – Anglijos karalienę į tokias pareigas.
    Oropilis
    Oropilis
    Admin


    Pranešimų skaičius : 219
    Join date : 2014-10-19

    2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas) Empty Re: 2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas)

    Rašyti by Oropilis 2015-09-14, 15:45

    oropilis 2015 m. rugpjūčio 12 d., trečiadienis, 17:52:18
    Nusipirkau prieš kelias dienas dokumentinį pieštinį 1410 Žinomas – nežinomas Žalgiris, pastatytą 2013 metais. Net vienas vokiečių istorikas netiki lenkišku Dlugošo aiškinimu: neva lietuviai išsigando ir spruko iš mūšio lauko. Tokiuose mūšiuose labai sunku iš anksto numatyti tokius dalykus ir kada tai daryti. Gal verčiau galvoti, kad iš anksto buvo susitarta jei pradės mušti, atsitrauksime ir vėliau grįšime, kaip numatyta atsarginė mūšio eiga. O jei priešai be lakstymo būtų sutriuškinti, kaip ir nebūtų jokio reikalo lakstyti.
    Oropilis
    Oropilis
    Admin


    Pranešimų skaičius : 219
    Join date : 2014-10-19

    2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas) Empty Re: 2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas)

    Rašyti by Oropilis 2015-09-14, 15:44

    oropilis 2015 m. rugpjūčio 12 d., trečiadienis, 17:24:27
    Čia ne įžeidimas buvo. Mažai tokių protingų tautų kaip lietuviai
    Oropilis
    Oropilis
    Admin


    Pranešimų skaičius : 219
    Join date : 2014-10-19

    2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas) Empty Re: 2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas)

    Rašyti by Oropilis 2015-09-14, 15:43

    oropilis 2015 m. rugpjūčio 12 d., trečiadienis, 17:08:05
    Tiesiog neįsikalbėk sau ko nėra, neprisistatėli. Yra bjaurių ir baisių žmonių, bet jų nelabai didelis nuošimtis Žemėje. Jiems tiesiog labai reikia, kad mes nusiristume iki jų lygio. O mums gali būti per žemai ten leistis. Nėra ko žaisti pagal mažumos primetamas elgesio taisykles. Tokiai mažumai kol kas pas mus kalėjimuose vieta.
    Mes laisvi – tik gal nelabai savarankiški. Kaip valstybė mumis rūpinasi kitiems gali visai nepatikti. Nesam savarankiški, kad nelabai suprantam kaip veikia rinkos ekonomika. Kokiais vartotojais amžinai sėdinčiais skolose nevisiem norisi būti.
    Jei būtume nelaisvi – sėdėtume kokiose darbo stovyklose ir darytume kas liepiama. O čia mes net sau patys valdžią galime rinktis. Gal net dažniau rinkimus reiktų daryti, tik rinkimines kampanijas reiktų uždrausti, kad veltui nešvaistytų mūsų pačių pinigų. Kasmet rinkimai būtų nuostabu, greitai apsivalymas būtų – nors mano manymu nelabai to apsivalymo Lietuvoje ir reikia.
    Oropilis
    Oropilis
    Admin


    Pranešimų skaičius : 219
    Join date : 2014-10-19

    2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas) Empty Re: 2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas)

    Rašyti by Oropilis 2015-09-14, 15:40

    oropilis 2015 m. rugpjūčio 12 d., trečiadienis, 16:53:06
    Vis gi geriau, jei muša bėgti, o ne žūti. Žalgirio mūšį prisiminus. Gal lietuviai nieko nežinojo apie jokius ten totorių manevrus. Lenkams pasirodė, kad išsigando lietuviai... O lietuviai bėgo nes juos mušė, būtų sumūšę. Žalgirio mūšis būtų pralaimėtas. Išsigandusių vargų ar ten Vytautas Didysis būtų sugebėjęs suvaldyti ir sugrąžinti į mūšį pačiu netikėčiausiu momentu. O į skruzdes žiūrėk Inkognitai kaip į ateives. Aš tavęs tikrai nepalaikyčiau kovoje su skruzdėlėmis.
    Juokai juokais, o teko girdėti kad vieną amerikiečių kariškį yra sugriaužę tarakonai.
    Oropilis
    Oropilis
    Admin


    Pranešimų skaičius : 219
    Join date : 2014-10-19

    2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas) Empty Re: 2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas)

    Rašyti by Oropilis 2015-09-14, 15:38

    Inkognito-oro piliai 2015 m. rugpjūčio 12 d., trečiadienis, 10:52:25
    Tai kad nuo mūsų norų niekas nepriklauso,mes tiek pat turime galių norėti arba nenorėti,kiek tos skruzdės mano vejoje. Jos irgi gal nenorėjo kad praeičiau šienapjove per jų karalystes ir netgi tarpusavyje surengė referendumą kuriame nusprendė kad aš neturiu teisės to daryti,bet nebuvo žiurėta.
    Mes tegalime nuspresti ar mes stosime į kovą prieš jų tas užmačias ir visi vieningai joje žūsime ,ar susitaikysime su lemtimi ir liksime gyventi kitokį gyvenima nei iki šiol gyvenome. Ir viskas,-daugiau nieko.
    Oropilis
    Oropilis
    Admin


    Pranešimų skaičius : 219
    Join date : 2014-10-19

    2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas) Empty Re: 2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas)

    Rašyti by Oropilis 2015-09-14, 15:36

    oropilis 2015 m. rugpjūčio 12 d., trečiadienis, 10:28:13
    Nueikite kažkieno pateikta nuoroda žemiau (patį pirmoji bus, perspėju anglų k.), gali pasirodyti, kad išsikovota laisvė yra gan retas pasiekimas Visatoje. Mums riektų branginti ir saugoti savo laisvę. Aš tikrai nesuprantu kaip lietuvis gali pasakyti geriau vergijoje būti. Prisiminus baudžiavos laikus ar neseną rusų okupaciją, tikrai geriau būti patsauponiais, o ne ieškoti kitų ponų sau ant sprandų. Patsauponiai „lengvai“ galėtų tapti ponais pradėję kokius verslus ir įgiję darbuotojų. Bet jei tie „naujieji“ ponai žiūrės į darbuotojus kaip į baudžiauninkus, o ne patsauponius. Na, kaa aš žinau, aš taip nedaryčiau, reiktų neatitrūkti nuo tikrovės ir laikmečio.
    Oropilis
    Oropilis
    Admin


    Pranešimų skaičius : 219
    Join date : 2014-10-19

    2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas) Empty Re: 2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas)

    Rašyti by Oropilis 2015-09-14, 15:34

    oropilis 2015 m. rugpjūčio 12 d., trečiadienis, 07:07:59
    Ką gi, šiaip geros naujienos: dabar mus pavergti per brangu. Po 100 metų bus matyti.
    Oropilis
    Oropilis
    Admin


    Pranešimų skaičius : 219
    Join date : 2014-10-19

    2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas) Empty Re: 2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas)

    Rašyti by Oropilis 2015-09-14, 15:33

    oropilis 2015 m. rugpjūčio 12 d., trečiadienis, 06:56:40
    Tas tavo minėtas konas nesiorientuoja kas dedasi Žemėje, kad kokia Rusija su savo mąstymu vis dar yra kokiame XIX a. tai nereiškia, kad visi kiti dar ten. Man rodos net kinai juos jau aplenkę, siuntė kažkokios pagalbos Ukrainai. Kai dėl religinių dalykų musulmonų šalyse ar Afrikoje vis dar viduramžiai: deginamos raganos ar vyksta religiniai karai, kad tam konui viskas gerai būtų bent 1000 metų reiktų palaukti su tokiu keistu mąstymu. Kur nors Okeanijoje ar Amazonės džiunglėse tautelės gal iš vis dar akmens amžiuje.
    Oropilis
    Oropilis
    Admin


    Pranešimų skaičius : 219
    Join date : 2014-10-19

    2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas) Empty Re: 2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas)

    Rašyti by Oropilis 2015-09-14, 15:32

    Jokia save gerbianti 2015 m. rugpjūčio 12 d., trečiadienis, 06:43:49
    Ir pakankamai išsivysčiusi nežemiška civilizacija, niekuomet neis į jokias taikos sutartis su tokiuos supuvusios moralės padarais kosmose, kaip kad žemėje egzistuojanti žmonija. Juk žmonėms nieko nereiškia agresyviai užpulti ir nužudyti silpnesnį, sulaužyti duotą žodį, arba už gerą atsimokėti blogiu. Tik visiška tokios visuomenės kontrolė ir valdymas gali garantuoti taikų sambūvį su tokia bendruomene, ir tai kas met išleidžiant astronomines sumas ir įdedant titaniškas pastangas kovojant su joje pasireiškiančiais ekstremizmu ir terorizmo apraiškomis.Todėl geriausiai dar bent šimtmetį palikti ją ramybėje, kad ji tobulėtų ir virtų savose sultyse, kol galų gale pasieks nors minimalų reikalaujamą mentalinį lygį,kontaktui su nežemiškomis civilizacijomis.
    Kono kalba Galaktikų Tarybos generalinėjs asamblėjos posėdyje.
    Oropilis
    Oropilis
    Admin


    Pranešimų skaičius : 219
    Join date : 2014-10-19

    2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas) Empty Re: 2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas)

    Rašyti by Oropilis 2015-09-14, 15:28

    oropilis 2015 m. rugpjūčio 11 d., antradienis, 19:09:15
    Man pačiam buvo juokingas nesuprantamas tas lietuvių ufologų judėjimas – koks ten neva mokslinis požiūris? O šiandien Akropolyje pamačiau nedidelę parodą apie mokyklą Lietuvoje nuo pokario iki dabartinių laikų.
    Nustebęs pamačiau, kad mokiniai šiais laikais mokomi „mokslinio“ mąstymo mokyklos suoluose: „tyrėjo užrašai“ ir kitokios subtilybės. Tiesa vadovėliuose mano nuomone per daug tarptautinių terminu, kai darosi nebesuprantami tarptautiniai žodžiai net rašomi skliaustuose paaiškinimai tarptautiniais žodžiais. Gal ne vieną kartą teko pakartotinai skaityti kol pastebėjau skirtumą tarp anerobinis ir aerobinis biologinių šiukšlių perdirbimas, paaiškinimai buvo kompostavimas ir kito net neprisimenu.
    O skirtumas paprastas bakterijos gali kvėpuoti deguonimi, ar ne, jei jo nėra.
    Oropilis
    Oropilis
    Admin


    Pranešimų skaičius : 219
    Join date : 2014-10-19

    2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas) Empty Re: 2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas)

    Rašyti by Oropilis 2015-09-14, 15:26

    oropilis 2015 m. rugpjūčio 11 d., antradienis, 18:54:54
    tam apie „šlykš...“ labai daug ką padarom paprasčiausiai nepagalvoję, o ne iš blogos valios. Ir šiame puslapyje nebuvo jokių pagyrų. Kai nežinau, kas čia rašo ir apie kokias nuoskaudas, tiesiog noriu priminti paprasta tiesą: „Neteisk ir nebūsi pats teisiamas“.
    Oropilis
    Oropilis
    Admin


    Pranešimų skaičius : 219
    Join date : 2014-10-19

    2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas) Empty Re: 2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas)

    Rašyti by Oropilis 2015-09-14, 15:24

    oropilis 2015 m. rugpjūčio 11 d., antradienis, 18:51:15
    Gali būti daugybė naujų „vaikų“, kurie net nesupranta, ką reiškia būti erzinamam. Aš pats ko gero esu taip prisižaidęs mokykloje pradinėse klasėse, kai erzinau vieną berniūkštį vien dėl jo pavardės. Kai iš manęs vėliau pradėjo didžioji klasės dalis tyčiotis (jiems ten gal tik žaidimas buvo, man grupuotės ~40 mokinių klasėje visai neįdomios buvo), tikrai supratau kiek nedaug reikia, kad susikurtum pragarą Žemėje.
    Oropilis
    Oropilis
    Admin


    Pranešimų skaičius : 219
    Join date : 2014-10-19

    2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas) Empty Re: 2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas)

    Rašyti by Oropilis 2015-09-14, 15:20

    oropilis 2015 m. rugpjūčio 11 d., antradienis, 18:36:37
    Jei kas Inkognitu suabejoja, dar netampa jo priešu, bet kas pradeda iš jo tyčiotis tai ką jau padarysi...
    Yra ruja prieš jį nusistačiusi – jau viską išsiaiškinusi ir jį surūšiavusį, galinti visiems nežinantiems ką apie jį galvoti įpiršti savo nuomonę.
    Kartais gal jis jūsų net nebeatsikiria kuris yra kuris, ar tikrai abejojate ar čia toks jūsų įmantrus pasityčiojimo būdas.
    Su tais prakeiksmais, tai kiek žinau: žodis ne žvirblis, iš rankų išsprūdusio jau nebepagausi. Net nesuprantu kaip prakeiksmus galima atsiimti ar atšaukti.

    Sponsored content


    2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas) Empty Re: 2015 metų vasara, ruduo mano rašinėjimai iš ten. (Antras pratęsimas)

    Rašyti by Sponsored content


      Dabar yra 2024-05-13, 22:00